obrączki na kartce papieru

Koronavirus w świecie wesel

W związku z pandemią, rok 2020, doświadczył wielu z Was w bardzo niespodziewany sposób.  Dochodziło do masowego odwoływania lub zmiany daty imprez, eventów, no i przede wszystkim wesel, które część z Was zmuszona była przełożyć nawet dwukrotnie.  I doskonale rozumiem jak mało komfortowa jest zaistniała sytuacja – dla mnie również. Koronawirus pokrzyżował nam wszystkim plany. 

Stare porzekadło mówi „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” – i chociaż wiem jak bardzo potrafi denerwować (słyszę to bardzo często od mojego taty), coś w tym faktycznie jest.

Każdą porażkę jesteśmy w stanie obrócić w sukces, więc i tym razem koronavirus nie może nam pokrzyżować wszystkich planów.

Co w takim razie robić?

Przede wszystkim spróbujcie zadbać o własne zdrowie, zwłaszcza psychiczne a wolny czas spędzajcie z najbliższymi. Ruszajcie się, ćwiczcie, chodźcie na spacery. Koronawirus nie może nas zdominować.

Ja staram się sumiennie odbywać swoje treningi. Brakuje mi oczywiście również imprez sportowych ale wierzę, że za niedługo wszystko wróci do normy i znów będę mógł gdzieś wystartować z super ekipą 🙂

Wrocław, Runmageddon 2019

Zaplanujcie wszystko na nowo – Czemu nie?! Skoro Wasze wesele zostało przełożone, pozycję wyjściową macie świetną. Dopracujcie szczegóły. Przemyślcie, czy faktycznie o wszystkim pomyśleliście. Zróbcie porządną checkliste.

Może warto zwrócić uwagę na dodatki, które sprawią, że Wasze przyjęcie weselne będzie jeszcze lepsze? Inspiracje znajdziecie tutaj: Jak urozmaicić swoją imprezę. Dodatki na Wasze wesele.

A dodatkowo liczmy na to, że Wasze wesele odbędzie się bez obostrzeń. Nie będziecie musieli separować gości, frekwencja dopisze i wszyscy będą beztrosko tańczyć do białego rana.

Na to warto czekać!

Trzymam za nas kciuki 🙂 !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.