suknia ślubna

Jak poradzić sobie z naszym nieprzyjemnym wrogiem podczas organizacji wesela?

To jest ten moment, w którym podejmujecie decyzję, że wspólnie chcecie iść przez życie. Zaczynacie planowanie, szukacie odpowiednich podwykonawców a następnie organizację Waszego niezapomnianego przyjęcia weselnego. Spotykacie się z ludźmi, którzy chcą Wam pomóc, zatrudniacie kompetentne osoby, dekorujecie sale, drukujecie winietki i nagle przychodzi ten dzień. Tak dzień Waszej imprezy.

Niestety wtedy bardzo często okazuje się, że wasz żołądek się kurczy, zaczynacie się stresować i martwić czy aby na pewno pomyśleliście o wszystkim? Czy to co zaplanowaliście się uda? Czy goście będą zadowoleni?

Co Was trapi?

Od momentu przygotowań przejmujecie się:

  • czy nie zapomnieliście zabrać obrączek,
  • przysięgą w kościele,
  • czy dla każdego jest przewidziane miejsce przy stole,
  • jak DJ lub orkiestra poprowadzą Waszą imprezę,
  • czy nie zapomnieliście zabrać ze sobą upominków dla rodziców.

I tak dalej, i tak dalej. Tych wątpliwości, które rodzą się w Waszych głowach jest mnóstwo. Jest to oczywiście zrozumiałe.

A teraz przypomnijcie sobie, jak było na ostatnim weselu na którym się bawiliście… Czy jako goście zwracaliście tak bardzo uwagę na każdy jeden drobny szczegół? Czy naprawdę te Wszystkie wasze zmartwienia mają sens? A może jednak warto odpuścić i skupić się na otaczającej Was miłości, znajomych i dobrej zabawie?

Nie przejmujcie się, znajdziemy razem rozwiązanie 🙂

Niemniej! Bądźcie perfekcjonistami! Stwórzmy wesele jakie każdy będzie pamiętał. Podczas przygotowań załóżcie sobie planer weselny, który posłuży jako Wasze kompendium wiedzy i spokoju. Zapisujcie wszystkie najmniejsze wątpliwości, notujcie najmniejsze detale, które wam przyjdą do głowy, napiszcie listę pytań którą skierujecie do swojego Dj’a, fotografa, kamerzystę lub managera sali. Bądźcie kolokwialnie mówiąc upierdliwi 🙂 Nie krępujcie się-to Wasz dzień!  Pytajcie! Sprawdzajcie! Proście o pomoc!

A w przeddzień wesela odhaczcie wszystko co zostało zapisane w planerze, tak żeby następnego dnia cieszyć się zabawą do Białego rana. I tego właśnie Wam życzę 🙂

Dajcie znać również jakie są Wasze sposoby radzenia sobie ze stresem przed weselem.

Jeśli potrzebujecie informacji, jak zorganizować sobie planer weselny – Zostawcie komentarz pod postem. Odezwę się do Was i podeślę Wam kilka gotowych rozwiązań. Możecie również skontaktować się ze mną bezpośrednio:

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.