DJ Ygo na wesele Wrocław

Jak do tego doszło? Krótka historia kariery

Cześć!

Od jakiegoś czasu ilość zamieszczanych przeze mnie wpisów znacząco spadła. Ogrom pracy i obowiązków nie pozwalał mi na bieżące dzielenie się z Wami swoimi przemyśleniami oraz pomysłami. Sytuacja epidemiczna sprawiła jednak, że przestały odbywać się wesela, imprezy i wszelkiego rodzaju eventy. Można powiedzieć, że moja praca stanęła pod znakiem zapytania. Dzięki temu znalazłem czas na nadrobienie zaległości i postanowiłem do Was wrócić.

Obiecuję, że regularnie postaram się udostępniać treści, które pomogą Wam zorganizować, bądź dopracować swoje wesele. Zapewniam, że podzielę się wszelką wiedzą jaką udało mi się zdobyć podczas 7 lat współpracy z Młodymi Parami. Ale zanim przejdę do rzeczy chciałbym abyście mnie lepiej poznali.

Jak to wszystko się zaczęło?

Droga od marzeń do Dj-a, który świadczy profesjonalne usługi, obsługując muzycznie wesela, oraz pracując jako konferansjer lub animator czasu wolnego była bardzo długa.

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, kiedy jeden ze znajomych postanowił zaprosić mnie do współpracy przy prowadzeniu audycji w radiu internetowym. Szybko odkryłem, że muzyka i praca na mikrofonie to coś co mi się podoba i chcę się w tym kierunku rozwijać.

Apetyt rósł w miarę jedzenia i w 2014 roku zacząłem obsługiwać takie imprezy jak: 18-stki, urodziny i jubileusze. Następnie odkryłem świat muzyki elektronicznej. Zacząłem grać na imprezach klubowych.

Club Queen Bielsko Biała, 2014 rok

Niewiele czasu minęło jak rzesza znajomych zaczęła kojarzyć mnie z moimi zainteresowaniami, co przełożyło się na dalsze zlecenia. Pojawiły się pierwsze zapytania o wesela, studniówki i imprezy urodzinowe.

Studniówka, Dom weselny „Bartek” Bielsko-Biała, 2015 rok

Po zagraniu pierwszego wesela, widząc uśmiech na twarzy zadowolonych klientów wiedziałem, że to jest właśnie ten kierunek w którym chcę się rozwijać. Zrobiłem analizę swoich mocnych i słabych punktów. Pracowałem nad sobą tak długo, aby wyzbyć się wszystkich negatywnych przyzwyczajeń.

Zrobiłem porządny research rynku. Zaopatrzyłem się w riderowy sprzęt, usługi dodatkowe tak aby niezależnie i niezawodnie móc sprawnie funkcjonować na rynku. Stworzyłem bazę usług dodatkowych, z którymi możecie zapoznać się w moim innym poście : Oferowane usługi dodatkowe.

Takim sposobem stałem się fachowcem, który podczas przyjęć weselnych miał przyjemność współpracować z gronem blisko 100 zadowolonych Młodych Par. Pozostawiając uśmiech na twarzach nowożeńców oraz gości weselnych wywołany zabawami i muzyką graną na weselu.

Wesele, Dj Ygo + Patrycja (Animatorka), Wrocław, 2018 rok

7 odpowiedzi

  1. Z niecierpliwością czekam na letni sezon eventowy, a tymczasem trzymam kciuki za rozwój w tych wyjątkowych czasach! 🙂

  2. Byłem już na wielu imprezach prowadzonych przez Dj Ygo , wiem że zawsze daje z siebie 100%. Na ostatnim przyjęciu weselnym na którym byłem pokazał że mimo wielu przeciwności potrafi wszystkich rozkręcić!

    Według mnie to najlepszy Dj na wesele!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.