Bielsko-Biała Studniówka

Jak urozmaicić swoją imprezę

Jak urozmaicić wesele, studniówkę, osiemnastkę, imprezę firmową.

Kilka dni temu skontaktował się ze mną mój dobry znajomy, pochwalił mi się, że jego przyjaciel planuje ślub, z racji, że będzie pomagał przy organizacji wesela poprosił mnie o kilka porad jak można urozmaicić przyjęcie weselne. Postanowiłem, że napiszę treściwy artykuł na temat gadżetów i atrakcji na:

 • wesele
 • studniówkę
 • osiemnastkę
 • imprezę firmową

Wesele

Częstym problemem Pary Młodej okazuje się zapewnienie weselnych atrakcji swoim gościom. Przedstawię kilka propozycji jak urozmaicić swoje wesele.

 • aparaty jednorazowe dla dzieci

Ciekawym rozwiązaniem na zaspokojenie dzieci podczas wesela jest zakup jednorazowych aparatów, dzieci bawiące się w fotografów mogą przynieść ciekawe i śmieszne zdjęcia, które potem bez problemu można wywołać.

 • animator dla dzieci

Nikt nie złapie z dziećmi tak doskonałego kontaktu jak profesjonalny animator, który poprowadzi specjalne zabawy integrujące wszystkie dzieciaki na weselu.

 • pierwszy taniec w chmurach (ciężki dym)

Niezwykle widowiskowy pierwszy taniec Pary Młodej, wpatrzeni w siebie tańczą w chmurach, romantyczna chwila, która na długo zapadnie w pamięci Pary Młodej oraz wszystkich gości.

 • wyrzutnia konfetti

Wyrzutnia konfetti zagwarantuje huczne i kolorowe przywitanie Pary Młodej w lokalu weselnym.

 • wytwornica baniek mydlanych

Bańki mydlane są doskonałą zabawą dla dzieci ale sprawdzą się również jako dodatek podczas pierwszego tańca. Najczęściej wybierane utwory na pierwszy taniec

 • fotobudka/budka slowmotion video

Mnóstwo zabawy dzieciom jak i dorosłym dostarczy fotobudka, w której można wykonać wiele śmiesznych zdjęć, podobną alternatywą jest budka, która filmuje w slowmotion, spowolnione ruchy i roześmiane twarze na pewno będą wspaniałą pamiątką.

 • wielki napis LOVE

Ogromny napis LOVE ułożony z pojedynczych klocków utworzy wspaniałą atmosferę podczas pierwszego tańca jak i resztę czasu spędzonego na parkiecie. Napis LOVE może zostać zastąpiony napisem MIŁOŚĆ.

Studniówka

Studniówka to jedyny taki bal w życiu, warto zadbać o szczegóły oraz atrakcje i zapewnić sobie doskonałą zabawę w szkolnym gronie, podczas studniówek rzadko spotykałem jakieś ciekawe atrakcje, kiedyś wpadłem na kilka pomysłów i właśnie je Wam przedstawię.

 • fotobudka/budka slowmotion video

W obecnych czasach młodzież bardzo lubi zdjęcia oraz krótkie filmiki, fotobudka i budka slowmotion video to idealne rozwiązanie. Śmieszne filmiki oraz zdjęcia w wyjątkowym gronie, a może uda Wam się nakłonić jakiegoś nauczyciela na wspólne zdjęcie z fotobudki.

 • opaski i pałeczki ledowe

Po oficjalnej części studniówki przychodzi czas aby się wyluzować i zacząć zabawę ze szkolnymi przyjaciółmi, fajnym gadżetem okazują się świecące opaski oraz pałeczki, moc kolorów zapewni Wam wiele radości.

 • pokaz barmański

Profesjonalny pokaz barmański, ogień oraz zimne napoje, ekscytująca mieszanka tworząca pyszne drinki (bezalkoholowe oczywiście).

 • pokaz tańca z ogniem

Widowiskowy taniec z ogniem podczas studniówki będzie wyjątkową atrakcją dla uczniów i nauczycieli. Jest to rzadkość na studniówkach, jednak sam chętnie oglądam takie pokazy.

 • profesjonalny stand up

Jeśli nie macie pomysłów na skecze możecie wynająć profesjonalistę, stand up będzie idealną formą rozrywki zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Stand upperzy zawsze potrafią dopasować się do danej sytuacji, przyniesie to na prawdę mnóstwo śmiechu i radości.

Osiemnastka

Podczas większości imprez osiemnastkowych króluje alkohol, aby zapobiec zbyt szybkiemu upiciu się przez niedoświadczonych gości proponuje zapewnić im kilka atrakcji, które skutecznie odciągną ich od stolika.

 • twister 

Ponadczasowa gra gimnastyczna, która zapewni dobrą zabawę podczas każdej imprezy urodzinowej. Pamiętasz jak to fajnie się śmiać gdy ktoś się przewróci?

 • quiz typu „Jaka to melodia”

Niesamowicie wciągająca zabawa. Solenizant/ka jako pierwszy/a wybiera osobę, która będzie zgadywać jaka to melodia. Nieograniczona ilośc utworów zagwarantuje długą i co najważniejsze dobrą zabawę. Dla osoby, która nie zgadnie jaka to piosenka przewidziane jest jakieś karne zadanie.

 • tradycyjne karaoke

Gdy goście opadają już z sił po kilkugodzinnej zabawie warto zrobić karaoke, często kilka osób zbiera się w grupki i śpiewają razem swoje ulubione hity, jest to niesamowita opcja do integracji wszystkich gości, nawet tych najbardziej nieśmiałych.

 • opaski i pałeczki ledowe

Świecące opaski i pałeczki można wykorzystać również na osiemnastkach, moc kolorów sprawdzi się na każdej luźnej imprezie.

 • piniata

Zabawa pochodząca z Hiszpani. Może wydawać się łatwym trafienie w zwisającą figurkę, niestety z zamkniętymi oczami nie jest tak łatwo. Po rozbiciu piniaty wszyscy zbierają słodycze jakie z niej wypadły.

 • fluo tatuaże

Rysunki na ciele wykonane farbami fluorescencyjnymi wprowadzą niesamowity klimat podczas osiemnastki. Farby są łatwo dostępne, jednak większym problemem jest zamontowanie lampy UV. 

Impreza firmowa

Wbrew panującym opiniom imprezy firmowe nie są nudne, żaden pracownik, który godziny spędził przy komputerze czy wypełniając inne obowiązki nie będzie chciał tylko siedzieć przy stole i rozmawiać z innymi racząc się trunkiem. Organizujesz imprezę dla swoich pracowników? Zapewnij im kilka atrakcji, które sprawią, że będą Ci wdzięczni za taką odskocznię. W zależności od pracowników atrakcje mogą być w formie pokazów lub zabaw integracyjnych.

 • pokaz taneczny

Widowiskowy pokaz taneczny wykonany przez profesjonalistów w akompaniamencie klimatycznej muzyki oraz dobrego oświetlenia pomoże oderwać się od pracy nawet najbardziej zaangażowanym pracownikom.

 • pokaz tańca z ogniem

Spektakularne fireshow wpędzi w zachwyt wszystkich gości, dynamiczna muzyka oraz buchający ogień zapewnią niezapomniane wrażenia z imprezy firmowej.

 • profesjonalny stand up

Firmy tak jak szkoła mają wiele zabawnych sytuacji, warto je przedstawić z pomocą stand uppera, ogrom śmiechu zagwarantuje lepszą atmosferę w pracy.

 • przeciąganie liny

Rywalizacja między pracownikami, a jednak jest to pewnego rodzaju integracja. Zrób losowanie, niech zupełni przypadkowe osoby będą ze sobą w drużynie. Wygrana drużyna w następnym dniu pracującym dostaje jakąś drobną nagrodę.

Imprezowe atrakcje

Zdaje sobie sprawę, że to nie wszystkie imprezowe atrakcje, zaprezentowałem tylko kilka możliwych zabaw czy gadżetów, wiele z nich może być stosowana zamiennie, niezależnie od typu imprezy. Jestem pewien, że przedstawione atrakcje pomogą Wam zapanować nad imprezą, dzięki temu będziecie czuć się spokojnie i bawić się do białego rana.

2 odpowiedzi

Możliwość komentowania została wyłączona.