ośrodek wypoczynkowy pod dębem

DJ na wesele czy orkiestra

Odpowiednia oprawa muzyczna to jeden z czynników tworzących wspaniałe wesele, które według rodzimej tradycji określane jest jako huczna zabawa do białego rana. Każdej Młodej Parze zależy na zapewnieniu gościom doskonałej zabawy, przez to częstym dylematem jest czy wybrać DJ’a na wesele czy orkiestrę.

DJ na wesele

Różnic między DJ’em a orkiestrą jest wiele. Najbardziej dostrzegalna różnica to brak instrumentów. DJ swój repertuar prezentuje z płyt cd, usb lub prosto z komputera. Kolejną różnicą jest o wiele większy repertuar. Od biesiad, przez szlagiery po najnowsze taneczne hity co sprawia, że DJ jest bardziej elastyczny i zaspokoi potrzeby szerszego grona odbiorców. Kolejną zaletą DJ’a jest posiadany sprzęt oświetleniowy i inne media. Przy organizowaniu wesela pojawia się jeszcze jedna bardzo ważna kwestia – jest to cena. Obsługa muzyczna imprezy przez DJ’a wraz z animatorką lub drugim wodzirejem okazuje się o wiele tańsza od wynajęcia zespołu muzycznego.

Orkiestra na wesele

Zespół muzyczny łatwiej poradzi sobie z zaspokojeniem muzycznych potrzeb starszych osób na weselu, dla których liczy się tradycja i klimatyczna muzyka na żywo. Wielu starszych gości w czasie przerwy lubi podejść do członków zespołu i wypić z nimi przysłowiowego kielicha czy zamówić jakiś utwór z dedykacją. Plusem zespołu weselnego jest to, że może zagrać przy wychodzeniu Panny Młodej z rodzinnego domu oraz towarzyszyć przy błogosławieństwie.

Zarówno DJ na wesele jak i zespół weselny bardzo często mają zarezerwowane terminy na rok do przodu, jeśli zdecydowaliście kto zajmie się oprawą muzyczną wesela nie zwlekajcie z zapytaniem o termin Waszego wesela.

Kto według Was lepiej poradzi sobie z tym zadaniem? Serdecznie zapraszam do ankiety i wypowiadania się pod linkiem na facebooku.

Na swoje wesele wybieracie DJ'a czy orkiestrę?

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.